Održali smo prvi virtualni CISEx Friday. Pogledajte snimku!
piše Ena Oršić - 27.04.2020.
Panelisti
Održali smo naš prvi virtualni CISEx Friday na Zoomu, 24. travnja 2020. Središnji dio programa je bio utjecaj pandemije na poslovanje naših članova.

Program je otvorila koordinatorica udruge Ena Oršić kratkim uvodnim izlaganjem. Potom je dala riječ novoizabranom predsjedniku CISEx-a Davoru Runje koji je predstavio nove članove Upravnog odbora te najavio nastavak rada na aktivnostima bitnim za članove, prvenstveno na zastupanju interesa članova prema nadležnim tijelima te organizaciji networking eventata i edukacija.

 

Potom je uslijedila panel raspravao utjecaju pandemije na poslovanje. Kao panelisti su nam se pridružili Marino Tudor iz tvrtke-članice CISEx-a Galiot Aero i Marko Linke iz Repslyja koji su nam dali uvid u učinke krize koje su osjetili na svojoj koži dok su Tajana Barančić iz Astre i Marijana Oreb iz HAMAG BICRO-a predstavile mjere koje poduzetnicima stoje na raspolaganju te sudionicima odgovarale na pitanja vezana uz provedbu tih mjera. Raspravu je moderirao Davor uz predstavljanje rezultata ankete koju smo proveli među našim članovima.

 

U tijeku panela, Davor je prezentirao i rezultate ankete o utjecaju pandemije na poslovanje provedenu među članovima.

 

anketa 4anketa3

 

anketaanketa2

Službeni dio je zaključio Mislav Malenica iz tvrtke Mindsmiths predstavljanjem Andrije, digitalnog asistenta kojeg su IT tvrtke donirale državi kao pomoć u borbi protiv koronavirusa.

Zahvaljujemo svim gostima koji su nam se pridružili i vidimo se uskoro na novom virtualnom druženju!

Više o autoru