CISEx / Blog / CISEx / Drugo izdanje kataloga pogodnosti za članove u 2016.

Drugo izdanje kataloga pogodnosti za članove u 2016.

Svi naši članovi su ravnopravni, imaju jednako pravo glasa i jednak utjecaj na rad udruge. Punopravno članstvo u našoj udruzi donosi brojne pogodnosti.

Udruga Hrvatski nezavisni izvoznici softvera - HNIS (Croatian Independent Software Exporters - CISEx) okuplja hrvatske proizvođače softvera koji nastupaju na međunarodnom tržištu. Uz to, udruga okuplja i sve one koji nude usluge koje proizvodnju i izvoz softvera kvalitativno nadopunjuju kao što su investitori, financijski i pravni stručnjaci, marketinški i PR stručnjaci, itd. Udruga je osnovana u siječnju 2011. godine.

Osnovne djelatnosti udruge su razvoj platformi i modela suradnje izvoznika softvera i svih pratećih industrija, promocija industrije i članova udruge, razvoj programa edukacije za članove, razvoj programa suradnje s komplementarnim udrugama, znanstvenim, državnim i međunarodnim organizacijama, poticanje programa investicija u softversku industriju, sudjelovanje u izdavačkim projektima, organizacija stručnih skupova, razvoj programa suradnje s akademskom zajednicom, razvoj programa zapošljavanja i društveno korisni projekti.

Tko može biti član udruge?

Članom mogu postati pravna osoba te svaka punoljetna, poslovno sposobna domaća ili strana fizička osoba, koja je zainteresirana za rad Udruge i koja prihvaća odredbe Statuta te drugih donesenih akata Udruge. 

Punopravno članstvo stječe se odlukom Upravnog odbora i uplatom cjelokupnog iznosa godišnje članarine.

Kako postati član?

Potrebno je podnijeti zahtjev Upravnom odboru koji donosi odluku o prijemu u članstvo. Zahtjev za prijem u punopravno članstvo može se podnijeti ispunjavanjem pristupnice u elektronskom obliku. Nakon što članstvo bude odobreno, poslat ćemo Vam upute za plaćanje članarine.

Više informacija dostupno je ovdje.

Zašto postati član?

Svi naši članovi su ravnopravni, imaju jednako pravo glasa i jednak utjecaj na rad udruge.

Punopravno članstvo u našoj udruzi donosi brojne pogodnosti. Prije svega, imate priliku: 

  • promovirati svoje poslovanje
  • upoznati kolege iz softverske industrije i industrija koje daju podršku proizvodnji softvera;
  • na brz i jednostavan način doći u kontakt sa svojim budućim partnerima,
  • kroz programe edukacije steći nove vještine i znanja;
  • ostvariti popuste za različite usluge koje nude partneri udruge;
  • ostvariti popuste za konferencije, sajmove i tečajeve.

Više detalja o pogodnostima pročitajte u katalogu objavljenom na kraju teksta.

Ekobit

We define, develop, integrate, operate and improve software and software processFor the last 25 years, Ekobit has been delivering enterprise software solutions to customers worldwide. Our applications power startups, medium-sized and large market players. No challenge is too hard for us and more than 40 of our softw...

Entrio

Tvrtka Entrio se bavi razvojem platforme za online prodaju ulaznica i event management sa ciljem globalnog širenja. Svojim klijentima pružamo jednostavan i učinkovit sustav koji im omogućava integraciju prodaje i promocije u većinu trenutno popularnih internet kanala (moblni i desktop web, Facebook, vlastite stranic...

eVision

Tvrtka eVision informacijski sustavi d.o.o. osnovana je 2004. godine kao društvo za razvoj intranet i Internet rješenja na Microsoftovoj tehnologiji. Danas, kompanija predstavlja snažnu organizaciju orijentiranu na projektiranje, izvedbu i uspostavu složenih i cjelovitih IT rješenja. Dodatan naglasak postavljen je i...

Evolva

Evolva je informatička tvrtka specijalizirana za razvoj i implementaciju poslovnih web aplikacija i zahtjevnih web-baziranih sustava po mjeri korisnika. Korištenjem napredne informacijske tehnologije kreiramo poslovne web aplikacije koje klijentima donose značajne vremenske i financijske uštede kroz: aut...

Sponzori 

 

 

 

 

 

Partneri 

 

 

 

dates_SEE-IT

Studentske organizacije

Medijski partneri